مث اینکه مجبوریم  بعضی اوقات دلنوشته هایمان را بنویسیم علی رغم میل .چرا بعضی از .. شعر نوشته . واژه ساخته و یا کلام  معنا یافته ای را بعاریت می گیرند بی نام و نشان و این چندان جالب نیست و اگر هم ننویسم خالیمان می خوانند که آنهم چندان نمی چسبد به مذاق در هر حال :

سخت می لرزد

در

باد میدان دار است

شده است خاطر من آشفته

غم فردایم نیست

اگر آن رفته ز در باز آید .

و ایضا

این قلب 

پر از خاطره

بد جور هوایی است

دائم

پی یار است و

تمام سخنش موج

/ 28 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پدر بزرگ

علی جان سلام دلم برات تنگ شده بود اومدم که بگم سلام و اينکه سر فرصت بيام و يه عالمه حرف بزنم زندگی اين روزا مجال نميده من که دير ميام خيلی وقت هم هست که به روز نيستم اما خوشحالم که گه گداری که ميام تازگی و طراوت شما من رو هم تحت تاثير قرار ميده. دارم بر می گردم بر می گردم که بازم بنويسم . الان که کامنت رو می نويسم جمعه است و دلتنگی نبودن آقا تا بياد. خدا کنه.

زهره جعفرزاده

سلام. ساعت بی کوک بعد از مدتها با دو خبر داغ ِ اينروزهای برفی و سرد و یک شعر که آمده بگوید... به روز شد و منتظر حضور و نظر محترم شما...! موفق و پيروز باشيد.

ليلا اكرمي

سلام. در این پست عینک کور می خوانید : خبر هایی مهم در مورد نشریه همین فردا بود خبرهایی مهم در مورد جشنواره غزل پست مدرن یک غزل مثنوی جدید ... منتظر شنیدن صدای پایتان هستم ... خیلی ...

حمیده محمدرضاپور

هوای سردزمستان هوای برفی دی دوباره آمده بابانوئل ... فدای سرم ! .... دیگر نیازی ندارم به هیچ کس به هیچ چیز اما تو بیا که که که دوباره گوشه ی خانه دوباره منتظرم *** بااحترام

دكترداود بيات

با سلام ضمن تشکر و سپاس از شما شعر زيباتونو مجددا خوندم و لذت بردم موفق باشين و هميشه مستدام با يه کار از گذشته و يه پيشنهاد( البته تکراری) منتظر شمام و نظرات ارزشمند شما به روز شدين مطلع که می فرمايين ؟

يك اتفاق ساده

جناب آقاي حجازي درود بر شما. از اين كه در وبلاگم حضوري پر ارزش داشتيد و با زمزمه هاي خلوتم هم آواز شديد به غايت مسرور گشتم. (( هم دلي مي خواهم / اهل دل / تا بگويم سخن دل با او / اهل اين شهر شلوغم / ولي تنهايم .)) ** من هم دوست دارم / حرف دلم را بسپارم به واژه ها / تا مثل يك پرنده پرواز كند / خسته ام از مردمان نخودي /از آناني كه به حس نوشته هاي وبلاگها سرك مي كشند / تند تند / بي حوصله و پريش / حجازي عزيز : در هر حال جاي بسي خوشحالي ست دوست اديبي را به فال ِ زمانه جستم كه در درونش ( همچو من ) غوغايي ست . و من با خط ِ سبزه واژه ها با حال و هواي تازه يي دلنوشته هايت را صبورانه و با مداقه كاويدم .

يك اتفاق ساده

من هم چون شما به دلنوشته هايم بدجوري وابسته ام و به آن چون رفيق غربت زده يي كه به من پناه يافته حرمت قدومش را گرامي مي دارم و و مروّت حكم مي كند كه تنهايش نگذارم . (( واي اگر خسته شوم زين تب و تاب / و كهنه سالهايي ست / كه در اندرونم غوغايي ست )) . : كه به صورت فرياد واژه ها با " كِلكم " يار مي شود و شايد در صفحات دفتر زمانه بيادمان بنشيند. نه بعنوان نام و نام / بَل به رسم زندگي وهم آلود / يادگاري باشد و حسن ختام. هميشه شادب باشيد و درگاه ِ اضطرار بي اضطراب. با مهر

ليلا اكرمي

سلام. ببخشيد اگه يکم دير اومدم خدمتتون . مرسی از بابت اينکه شعر رو کامل خوندين . اين روزها اين طور برخوردها در وبلاگ کمه ... به هر حال نظر لطفتونه . من نميدونم چه جوابی بايد بدم . دوست دارم شما رو از نزديک ببينم و بفهمم آيا موقع حرف زدن هم همينطور سنگين و يخت حرف می زنين ؟ آخه حتی زبان کامنتتون هم قديمی بود . به هر حال من پيشنهاد می کنم يکمی با اين مدل شعر راحت تر برخورد کنين مطمئنم که خوشتون مياد . شعر شما رو هم خوندم و لذت بردم . موفق باشيد . منتظر نظرات ارزشمندتون هستم .